بازتاب جهانی اندیشه های فیلسوف بزرگ

به یاد بیاوریم که انسانیم ، و انسانیت مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود . حکیم ارد بزرگ

الرئيسيةاليوميةجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» انتشار نتایج آمارگیری نیروی کار
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:30 pm من طرف sadaf

» مخالف ایجاد شوک در بازار مسکن هستم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:30 pm من طرف sadaf

» پوتین: ایران را متحدی مطمئن در منطقه و جهان می‌دانیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:29 pm من طرف sadaf

» محل برگزاری نشست مجمع کشورهای صادرکننده گاز
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:26 pm من طرف sadaf

» سومین مجمع سران کشورهای صادر کننده گاز جهان
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:23 pm من طرف sadaf

» نتیجه سفر خانم گویکوویچ رئیس پارلمان صربستان به ایران
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:21 pm من طرف sadaf

» نیاز امروز کشور ما تامین مالی برای طرح هاست
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:20 pm من طرف sadaf

» ۱۲ مغازه پوشاک فروشی در آتش سوزی بازار قدیم درگهان سوخت
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:20 pm من طرف sadaf

» ایستادگی در برابر آمریکا
الإثنين نوفمبر 23, 2015 12:56 pm من طرف sadaf

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
التبادل الاعلاني

حکیم ارد بزرگ  Orod Bozorg

شاطر | 

در چارچوب اوپك گازي مي توانيم براي تعيين قيمت نفت نيز تلاش كنيم

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
sadaf

تعداد پستها : 44

پستعنوان: در چارچوب اوپك گازي مي توانيم براي تعيين قيمت نفت نيز تلاش كنيم   الإثنين نوفمبر 23, 2015 12:32 pm

درچارچوب اوپك گازي مي توانيم قيمت نفت را نيز تعيين كنيم
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۶:۰۵ PM

رئيس جمهور ونزوئلا گفت: در چارچوب اوپك گازي مي توانيم براي تعيين قيمت نفت نيز تلاش كنيم.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما ؛ نيكولاس مادرو در سومين مجمع كشورهاي صادر كنندگان گاز افزود: سلام و ارادت خاصي به دولت و ملت ايران تقديم مي کنم و به خاطر برگزاري موفق اين اجلاس تشكر مي کنم.

وي گفت: سومين اجلاس با هدف استحكام برنامه هاي دو اجلاس پيشين قطر و مسكو برگزار مي شود و در مسكو به نتايجي رسيديم كه در اين اجلاس در پي استحكام بخشيدن به برنامه هاي

قبلي هستيم.

مادرو افزود: يكي از مسائل مهم براي مجمع اجلاس سوم تبادل تجربيات است و باعث خوشحالي است كه جمهوري آذربايجان هم به جمع ما افزوده شد.

وي گفت: اميدواريم اجلاس سوم چارچوب هاي تعيين شده را بيشتر تقويت كند.

رئيس جمهور ونزوئلا افزود: قبل از انقلاب بوليواري در ونزوئلا و كشورهاي آمريكا لاتين ، شركت هاي چندمليتي منابع ما را در اختيار كامل داشتند.

وي اضافه كرد: به تدريج و براساس انقلاب 15 سال پيش (انقلاب بوليواري) صاحب منابع طبيعي خود شديم و بعد فرمانده چاوز ، سلف من ، ونزوئلا را به جايگاه خوب توسعه اجتماعي و اقتصادي رساند.

وي گفت: در چارچوب حاكميت خود صاحب ذخاير مهم هستيم و بر همين اساس مقام پنجم ذخاير گازي را در دنيا در اختيار داريم.

مادرو افزود: در مجمع تهران توانستيم كشورها و دولت هاي همسو را پيدا كنيم و اين مجمع امكان تبادل اطلاعات و تجربيات را به كشورهاي عضو مي دهد و به بركت اين مجمع روز به روز شاهد يكپارچگي مواضع و پيشرفت كشورهاي عضو خواهيم بود.

رئيس جمهور ونزوئلا گفت : در چارچوب اهداف و اصول اين مجمع مي توانيم انرژي هايي پاك مثل گاز را به كشورهاي عضو و در عرصه بين المللي عرضه كنيم.

وي افزود: در آمريكاي لاتين پروژه هاي زيادي را شروع كرديم و با ترينيداد و توباگو مشغول اكتشاف مشترك منابع گازي هستيم تا صادرات داشته باشيم.

مادرو گفت:‌ در چارچوب كشورهاي عضو آلبا (اتحاديه بوليواري براي ملت هاي آمريكاي لاتين) نيروگاه و پروژه اي داشتيم كه 10 سال از تأسيس آن مي گذرد و براساس آن شاهد همگرايي بين كشورهاي منطقه بوديم.

وي افزود: اين پيمان ما را به اين سمت مي برد كه تا سال 2030 بتوانيم در منطقه خودمان به توسعه پايدار برسيم.

رئيس جمهور ونزوئلا گفت: پروژه هايي را كه فرمانده چاوز ابداع كرد ايجاد خطوط لوله گاز براي انتقال گاز و نفت از كشورهايي مثل ونزوئلا به بقيه كشورها بود و ما در سايه دستاوردهاي اين مرد بزرگ و فقيد شاهد توسعه در خيلي از كشورهاي آمريكاي لاتين هستيم.

وي افزود : ما شاهد توسعه خطوط لوله گاز از ونزوئلا به كلمبيا و كشورهاي حوزه درياي کارائيب هستيم كه هدف آن رساندن گاز به آمريكا مركزي است.

مادرو در ادامه گفت: از پيشنهاد بوليوي براي برگزاري چهارمين اجلاس كشورهاي صادر كننده گاز در آن كشور حمايت كامل مي کنيم.

رئيس جمهور ونزوئلا در پايان از دبيركل و رئيس جمهور كشورمان به خاطر تقويت اين مجمع و همچنين همه سازمان هايي که براي برگزاري مجمع كمك كردند ، تشكر و ابراز اميدواري کرد اين مجمع بتواند در قرن 21 موجب توسعه كشورهاي عضو شود.

برچسب ها:
نیکولاس مادرو ،

ونزوئلا ،

گاز ،

خواندن مشخصات فردي

در چارچوب اوپك گازي مي توانيم براي تعيين قيمت نفت نيز تلاش كنيم
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1